Moja Studniówka 2018

Witajcie :)


Dzisiaj delikatne streszczenie mojej studniówki. Na początku nie chciałam pisać tego posta bo jest za bardzo osobisty ale stwierdziłam, że blog pomoże mi zachować wspomnienia :)


Moja studniówka odbyła się 3.02.2018 roku. Wiem już trochę po czasie.

Czesała mnie znajoma fryzjerka a malowałam się sama więc było jednak trochę stresu, że coś nie wyjdzie, ale na szczęście wszystko się udało :)

Moja studniówka się oczywiście udała :) Bardzo mi się podobało i wcale nie żałuję, że na nią poszłam. Tak w ogole to miałam nie iść bo Adam powiedział, że nie może przyjechać do Polski :( Na szczęście tak to wykombinowaliśmy, że dało radę i nie było problemów. 

Ludzie trafili się świetni, ja się wybawiłam za wszystkie czasy!
To też pewnie dlatego, że siedzieliśmy przy stoliku z fajnymi ludźmi :) 

Nie podobała mi się tylko jedna rzecz. Jedzenie było podawane godzinę po tym jak usiedliśmy przy stołach. Ogólnie nie mieliśmy pretensji do kelnerów bo była to jednak wina organizatora a nie chcieliśmy mieć pretensji do zwykłego pracownika. 
Jak dostaliśmy zupę to akurat naszą klase zawołali na zdjęcia więc jak wróciliśmy to zupa była zimna :(
Ale na szczęście zjadliwa :)

Zostałam na studniówce do godziny 4.30 ze względu na to, że już byłam zmęczona i w sumie chciałabym jeszcze zostac ale raczej źle by się to skończyło xd

Bardzo dobrze będę wspominać swoją studniówkę bo wszystko było zrobione na cacy (jestem perfekcjonistką jeżeli włosy albo makijaż by mi się nie podobał a zostałoby pare minut do wyjścia to pewnie bym nie poszła) 

Jeżeli chodzi o sukienkę to moją była czarna, na górze miała koronkę a na dole gładki materiał. Nie miałam żadnego wycięcia na nogę xd Koronkę i materiał odcinał pasek z delikatnych diamencików. Miałam wcześniej plan założyć krótką sukienkę na studniówkę ale jak przymierzyłam tą to od razu pomyślałam        "To ta!". Buty miałam srebrne.  Wstawię Wam zaraz parę zdjęć.

Napiszcie w komentarzach czy wasza studniówka się udała? Albo jak mogłaby wyglądać Wasza wymarzona studniówka :)Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Irlandia Pólnocna- Coast Road i Carnfunnock

Filmowo-Serialowo- 3% /#3

Tattoo Jam Lublin 2018 - mój pierwszy raz na targach tatuażu.